1. Start z SMSCentral.pl – rejestracja
  2. Jakie możliwości daje SMSCentral.pl
  3. Który profil powinienem wybrać?
  4. Czym jest grupa i jak dodać kontakt do grupy?
  5. Jak wysłać SMS do grupy w 3 krokach?
  6. Jak wysłać SMS do kontaktów?
  7. Jak wykorzystać potencjał Kalendarza?
  8. Obsługa Twojego konta
  9. Jak doładować konto SMS-ami?

Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS to jedna z propozycji, jakie przedstawia serwis SMSCentral.pl. Nasza działalność (w tym między innymi powiadomienia SMS) jest inicjatywą będącą bezpośrednim skutkiem projektu: „Serwis do budowania mobilnych społeczności w oparciu o komunikację SMS”, realizowanego ze środków Unii Europejskiej. Naszym celem priorytetowym jest znaczne obniżenie kosztów wynikających z komunikacji za pośrednictwem komunikatów tekstowych, dlatego zarówno nasze powiadomienia SMS, jak i pozostałe elementy oferty charakteryzują się konkurencyjnymi i niezwykle korzystnymi cenami.

Powiadomienia SMS sprawdzają się doskonale zwłaszcza w przypadku konieczności wysłania SMS-ów do dużej ilości odbiorców. Jest to idealne rozwiązanie w firmach, czy instytucjach, którym zależy na stałym kontakcie ze współpracownikami, czy osobami zainteresowanymi działalnością tychże placówek. Powiadomienia SMS to oszczędność nie tylko z finansowego punktu widzenia. Korzystając z tego rodzaju usługi oszczędzicie również cenny czas i energię, a SMSCentral.pl gwarantuje efektywność tego rozwiązania.

Po szczegółowe informacje oraz opcje umożliwiające zalogowanie się w serwisie i korzystanie ze wszystkich dostępnych za jego pośrednictwem usług, zapraszamy na stronę www.smscentral.pl.