1. Start z SMSCentral.pl – rejestracja
  2. Jakie możliwości daje SMSCentral.pl
  3. Który profil powinienem wybrać?
  4. Czym jest grupa i jak dodać kontakt do grupy?
  5. Jak wysłać SMS do grupy w 3 krokach?
  6. Jak wysłać SMS do kontaktów?
  7. Jak wykorzystać potencjał Kalendarza?
  8. Obsługa Twojego konta
  9. Jak doładować konto SMS-ami?

Przypomnienia SMS

Przypomnienia SMS to rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie w wielu sytuacjach, począwszy od spraw służbowych, poprzez te związane np. ze szkołą, czy przedszkolem dziecka, aż po stricte prywatne i towarzyskie kontakty. Ta wygodna i efektywna opcja dostępna jest od dziś za pośrednictwem serwisu SMSCentral.pl. Wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którym zależy na sprawnej, łatwej i co istotne, taniej komunikacji, a nasze przypomnienia SMS spełniają wszystkie wymienione kryteria. Konkurencyjne ceny są naszym atutem, a przypomnienia SMS pozwolą Wam na oszczędność nie tylko w kwestii finansowej ale również czasu. Jest to forma komunikacji, która usatysfakcjonuje zarówno zleceniodawców, jak i odbiorców wiadomości.

SMSCentral.pl oferuje nie tylko przypomnienia SMS, a na naszą propozycję składa się bogate spektrum możliwości w postaci: automatyzacji wysyłania SMS-ów, wysyłania SMS-ów do dużej ilości odbiorców jednocześnie, komunikacji poprzez SMS-y z grupami odbiorców, planowania wysyłania SMS-ów, gotowych szablonów SMS, zarządzania listą z numerami telefonów poprzez kontakty i grupy kontaktów, czy importu kontaktów z Gadu-Gadu i Skype.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego serwisu i gwarantujemy, ze korzystanie z każdej z naszych usług (w tym przypomnienia SMS) stanie się doskonałą, niedrogą i ekspresową alternatywą dla kosztownych połączeń telefonicznych.